sobota 26. března 2011

Volno.

Chvála Bohu za fakt, že služka dostala do péče od rodičů psa, protože byl po operaci. Protože počasí dnes absolutně zradilo a místo avizovaného deště seslalo nejen obligátní jarní teploty, ale i sluníčko, což nebylo fér.

Naštěstí pro mě jsem z toho vyvázl se zdravou kůži. Tedy ne tak úplně, protože jsem musel prodělat plno šoků: předně příjezd Hančina Péti, což jsem nemohl rozdýchat, protože už jak promluvil za rohem, jsem pojal podezření, že něco není v pořádku, a v momentě, kdy se objevil, jsem málem zkolaboval.

A pak fakt, že včera večer šli hobiti se mnou do MÉ noční zahrady, jakože na celou noc, a odháněli mě od mého sena, což bylo sprosté. Jako jsem rád, že nenocuji sám, ale mohli by se k hostiteli chovat alespoň trošku slušně, a ne, že mě okamžitě vyženou od mé bedýnky a začnou to tam rozrývat, protože okolo bedny je napadané obilí.

A propos, obilí... Hanka mě odhalila. Abych se v klidu nažral, tak mi kýbl držela a hobity odháněla. A zjistila, proč mi žraní tak dlouho trvá. Ale jako musela uznat, že to mám vychytané, jak bravurně dokážu cedit jádro, aby zrnka zůstávala v hubě a vitamíny mezizubními prostory naopak padaly z huby ven.

Prostě šikovný kluk.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: