sobota 2. dubna 2011

Po včerejším volnu (ano, zázraky se dějí!) služka asi podlehla špatnému svědomí, protože naklusala velice brzo, do Hobitína. A už ve stáji trapčila, že asi budu pěkně překvapenej!

Je fakt nemožná, protože Dvoreček bych opravdu, ale opravdu nečekal. I když malá změna nastala: cestou tam jsem musel klusat, což nebývá, většinou jde služka krokem, abych byl jakože úplně v klidu a k areálu nevcházel plný adrenalinu.

Což je samozřejmě zbytečné, protože jakmile zahneme doprava, tak mi adrenalin automaticky vyletí na trojnásobné hodnoty, a zvysoka kašlu na to, že to není normální. Prostě tam žerou Finy a basta.

Ale žádná pauza před jízdárenskou prací se nekonala, protože mě služka odsedlala a odvedla, jakože na trávu. Akorát že na pozemek, kde v sezóně bydlí pštros, takže jsem našlapoval jako v minovém poli, a když na mě málem spadla podkova, pověšená na bráně, zažila služka, co to znamená „být kotva“. Ale nepustila! Bohužel. Protože já jsem málem umřel strachy, a když mě tam zavřela, vypukla panika největší. Jako ano, byl to pozemek hned vedle jízdárny, na které bývám puštěný často (abych si prý zvykl), ale už tím, že to bylo o plný metr vedle jízdárny, jsem to nedokázal rozdýchat. Prostě hrůza!

Takže ocas nahoru, frkání, ostražitost nejvyššího stupně, a služka tam musela být se mnou, abych panicky neběhal, takže si došla pro hrábě a na druhé straně plotu hrabala písek, házela kameny a říkala mi, že jsem fakt debil.

Ale dobré. Po půl hodině jsem se uklidnil a začal jsem trhat trávu. Pak už se mohla služka i vzdálit, a pak mohla už být úplně pryč, protože jsem ji nepotřeboval, jsem přece velkej kluk. Služka ve stáji střihala oslici, a pak odjela pracovat, takže když se vrátila, zbyl jí čas akorát na dostřihání oslice (strojek potřeboval vychladnout), a pak se krvelačně vrhla i na mě. Jakože oprava těch míst, která se jí minule nepovedla, plus břicho, protože od břicha mi je fakt vedro. A když jsem zahájil tvrdou defenzivu, jakože se ke mně žádný strojek nepřiblíží, protože jsem nic takového nikdy v životě neviděl, popadla bič a takovou mi ji vyšila, že jsem ani oko nestačil vystřelit. Vražda!!!

Ale jisté pozitivum situace přinesla. Strojek opět hřál, takže služka nestihla jezdit, kvůli chladícím pauzám, a co ještě líp, zůstal jsem ve Dvorečku přes noc. A seno jenom pro mě, v mega velkém boxu, takže do rána musím vyrobit excelentní sračkoviště, jako za starých dobrých času!

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

překlep :D Zítra opravím, díky.

překlep :D Zítra opravím, díky.
odpovědětodpovědět Gravatar

"zůstal jsem ve Dvorečku přes box&q...

"zůstal jsem ve Dvorečku přes box" ? :-)