čtvrtek 7. dubna 2011

Takže opravdu volno. A kdyby jen to!

Protože dneska jsem se i já dočkal pobytu na trávě, když už tedy služka patřičně otestovala, co na to můj trávicí trakt, a hlavně Hanka s Péťou během víkendu pilně pracovali. A zpřístupnili nám třetí zahradu, tentokrát sad, kde jsou stromy a hlavně tráva, tráva, tráva.

A žral jsem. Celý den.

A když odpoledne přijela návštěva, prohlásili o mně, že jsem tlustej, což tedy nejsem, protože kovář říkal, že jsem hubenej, z čehož má služka dlouhotrvající depresi. Ale co hlavně, návštěva v sestavě Amík, Béruš a Megy, nepřijela omylem. Amík s Béruš pozítří odjíždějí do Nebanic, kvůli ZZVJ, a aby kobylka nezůstala sama, vezme ji pod svá ochranná křídla Hanka.

A jako vítačka největší, mezi Sárou a Megy, protože matka s dcerou se nezapřou. Sára okamžitě vyzkoušela, jestli Megy náhodou ještě nedojí, a Megy k sobě nikoho kromě Sáry nepustila, protože nejdůležitější bylo se se Sárou ocicmávat. Takže i Sam ostrouhal, přestože navýšení počtu ve stádě poctivě řešil, stejně jako jsem lehké vzrušení předvedl i já.

Ale tak jsme čtyři a sudý počet znamená možnost se párovat, což je prima. Nemusel bych tím pádem být samostatná jednotka, aspoň na krátký čas.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: