pondělí 11. dubna 2011

Tak jsem nakonec vyměkl, co se týče nátlaků s vojtěškou. Vojtěškové úsušky já totiž nežeru a žrát ani nehodlám, a jestli si služka myslí, že mě vyjádření krmiváře dojme, tak to ani omylem.

Co třeba místo vojtěšky kýbl mrkve a pár banánů? Ha?

S vojtěškou služka začala prudit už minulý týden, jakože hlavně nenápadně, což znamenalo pár granulí v jádru, které jsem samozřejmě úspěšně odhalil a neméně úspěšně vypreparoval, aby zůstaly na dně vylízaného žlabu. Služka se nevzdala a vymyslela plán B: jakože „to“ bude ve žlabu pořád, v mé blízkosti, což aplikovala ve Dvorečku, kde jsem měl pro sebe celý pštrosí výběh a nehrozilo tudíž, že mi do kýble polezou kolegové. A jako nedalo mi to a fakt jsem to do rána sežral, ale to bylo hlavně proto, že z okna koukal Sergej, a co kdyby mi to chtěl sežrat on, že jo?

Bohužel i Hanka si všimla, že když mi v blízkosti žlabu přešlapují hobiti, tak že se snažím dávku sežrat intenzivněji než obvykle, a tak mi dává jádro do žrací ohrádky. A to jako fakt není čas přebírat oves a vojtěšku, protože hobiti na mě CIVÍ.

Ale služka ještě vyhráno nemá. Zbývá poslední fáze: naučit mě žrát směs jádro-řízky-vojtěška. A na rovinu přísahám, že nedám svou bílou kůži lacino!

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

ty mi bereš naději, a to se nedělá :D

ty mi bereš naději, a to se nedělá :D
odpovědětodpovědět Gravatar

pruhovaná věc vojtěšku sabotuje v téměř ...

pruhovaná věc vojtěšku sabotuje v téměř jakékoliv formě (suchá,navlhčená,kaše),přidat slaďák rovná se úplný bojkot. teď zrovna funguje kuk. šrot, lehce navlhčit s ovsem a v tom se ta vojtěška prý dá. ale je to jen minimální množství :(
odpovědětodpovědět Gravatar

Semínko přijede 19.4., a to by zabrat mě...

Semínko přijede 19.4., a to by zabrat mělo, protože to žral pěkně. U rozpuštěné vojtěškové kaše nevím, protože kaše pán také zrovna nadšeně nežere... Ale s tím semínkem by to fungovat mohlo i jako kaše. Uvidíme. Díky za tip:-)
odpovědětodpovědět Gravatar

Doporučuji služce přimíchat do zmiňované...

Doporučuji služce přimíchat do zmiňované směsi ještě slaďák, případně extrudované lněné semínko, a nechat vojtěšku rozpustit... pak se blbě vybírá;-) Takhle směs byla otestována na mlsounovi Gumískovi, první dávku sežral až asi po 24 hodinách, ale nakonec pochopil a teď už si myslí, že mu to chutná:-)