úterý 19. dubna 2011

Volno.
Krásné, úžasné a parádní volno, dokonce dopředu avizované.

Akorát ten služčin naprosto debilní nápad, co se týče dekování, za ten bych ji nejraději zakousnul. Trubka totiž poprosila Hanku, aby zkusila mě na noc nechat bez deky, venku. Ostříhaný jsem byl začátkem března, a co nevidět budu přestěhován za Amíkem a Béruš, tak jestli je deka stále nutná. A nemusím snad dodávat, že ano! Protože ráno mi byla svinská zima, ale jako fakt drsná, a klepal jsem se, a absolutně se mi to nelíbilo, takže když Hanka viděla, že jsem opravdu na umření, hned mi utíkala pro tu teploučkou modrou deku. A jak jsem za ni byl rád!

Tak doufám, že služku podobné nápady přejdou. Tím, že mi zimní srst zastřihla, už chlupy nemají tu správnou funkci, a teprve teď začínám srst měnit za letní, takže si holčička bude muset počkat.

Ale jinak hezký den. Sluníčko, teplo, akorát do sadu se mi moc nechce, protože lítají včely a prudí mě. Den jsem strávil bok po boku se Sárou, protože má říji a miluje mě, takže když s ní včera Hanka pracovala, vše jsem z bezpečné vzdálenosti monitoroval. Průserářem dne se stal Sam, kterému asi naše sympatie se Sárou nejdou pod nos, protože spáchal atak na Týnku, akorát že místo malé trefil Hanku, a poměrně hloupě si tím zpečetil každodenní pracovní nasazení na lonži.

Hodně hloupé riziko s ještě hloupějšími následky. Samozřejmě jsem se šel podívat, co Hanka hobitovi provádí, a když jsem zmerčil lonž, raději jsem se vytratil, abych to neschytal také.

Když mi Hanka večer nesla deku, byl jsem rád. Co je tak směšného na tom, když najednou neházím držky? Měli by být rádi, že v rámci dekování spolupracuji.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: