neděle 1. května 2011

Byl první Máj, lásky čas... a zde by měla viset tradiční fotka chudáčka koníčka pod rozkvetlou třešní. To by ji ovšem musel někdo udělat! (Někdo jakože služka, která si neuvědomila, že třešeň na dvoře majitelky stáje byla vloni zlikvidována).

Líbačce jsem sice neušel, ale pod rozkvetlé stromy mě služka naštěstí nevlekla. Že prý vloni snaha byla a že výsledek nula, což ji odradilo předem (aspoň že tak). Kdyby se dvounožci raději uchýlili k tradicím typu "každý první den v měsíci prémiový pytel mrkve", nebo tak něco!

Kovář už se vyjádřil, že prý pondělí a úterý určitě nikoliv, a pak že by to možná šlo, jakože ve středu. Otázkou ovšem je, kterou středu měl na mysli, protože v květnu bude středa čtyřikrát, a mezitím služku odvezou do blázince, protože jak mi kopyto poporostlo, tak už je to fakt vopruz.

A nevyžral jsem, aby služka měla ještě větší depku. To má za ten ultra sprostý podraz, který na mě spáchala odpoledne! Zbytek kolektivu totiž šel pod sedlo, jakože na vycházku, a abych nejančil, vytáhla mě služka na vodítku na jízdárnu, abych neviděl, že odcházejí, čímž chtěla simulovat "přišli jsme domů první a ty se v klidu nažereš, než se oni vrátí". No celý nakřivo. A dvakrát a barevně! Samozřejmě jsem málem zešílel, když jsem zjistil, že ve stáji není ani chlup, a služčiny manévry s večeří mě opravdu nedojímaly, a to ani omylem.

Navíc už mě tyhle manévry fakt nebaví. Tak snad služka vyměkne a přestane blbnout s krmením sestaveným na míru, protože tohle se opravdu nedá vydržet.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: