sobota 5. září 2015

     Jak jako práce v sobotu?
     A ještě k tomu ráno?

     Nějak nám ti dvounozí zvlčili. Jako během prázdnin budiž, to hrabe úplně všem, ale jestli si lidičkové ráčili nevšimnout, už je školní rok. A školní rok míval kapku jiný režim, takže bychom tímto rádi apelovali na skutečnost, že šlo o režim osvědčený a fungující, kdy se o víkendu pod sedlo nechodilo. V zájmu duševního zdraví nás všech!

     Ale tak aspoň že jsme na jízdárnu museli oba dva, nikoliv pouze já. I borec Amík ve stáji projevoval lehkou nespokojenost, než vyšlo najevo, že jde opravdu se mnou a že tam opravdu nezůstane zavřený sám a opuštěn (jako včera). Koneckonců jiskry od kopyt přehlédnutelné nebyly, jak rychle za mnou ze stáje pospíchal.

     Oproti minulým sobotám klesla teplota o dobrých dvanáct stupňů, což nám nesmírně vyhovovalo. Ne však služce, která silou zvyku vyběhla z domu v kraťasech, a tak když se jí děti ptaly, jestli také bude jezdit, musela hlasitě přiznat, že chapsy zastanou funkci zahřívací, nikoliv ochrannou před modřinami. A pak že není blbá, úplně.

     Na jízdárně jsme si dnes vyměnili funkce, s borcem Amíkem. Vyfasovala mě Péťa a jako spolupráce perfektní, protože ta mě nebuzeruje a nevyžaduje po mně všechny ty nesmysly se hřbetem a ohnutím a tak. Takže u mě paráda!

     Borec Amík měl situaci krapet horší, protože s Anetkou i skákali, a bylo to docela veselé, protože Amíkovi se chtělo spíš utíkat než skákat. Párkrát se nevešli do odskoku, občas se zahrabali jako Tatrovka a jednou to vypadalo, že odstartují na Měsíc, ale tak u borce Amíka se automaticky předpokládá, že jeho přístup bude mít glanc. Prostě punc kvality se nezapře!

     A to ani když tomu všemu velí moje služka.

     Ta služka, která nás vyprovodila větou „a až do pondělka vás nechci vidět“.
     Je blbá.

     Váš chudáček koníček

WP_20150905_001WP_20150905_003
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: