neděle 20. září 2015

     Asi mám fakt Anetku rád.

     Jen díky ní a její absenci se dnes nemuselo pod sedlo, a to se cení!

     Tak doufám, že si Anetka ze svého dobrého skutku vezme příklad a bude docházku šidit poměrně častěji, a já ji za to budu mít ještě raději než doposud.

WP_20150920_005

     Faktem je, že na pastvinu ještě před polednem naběhli služka s Frostem a pro ně bohužel není prioritou číslo jedna, aby koníkové měli co nejvíc jablíček z toho tuze dobrého stromu, ke kterému pořád ještě nemáme volný přístup. Na rozdíl od Anetky, která by nám určitě se stromem zatřásla a pár jablek k nám transportovala!

     Nejdříve Frost svačil, a to tak, že nikomu nic nenabídl, a přitom o rohlík by se úplně klidně rozdělit mohl. A poté se služkou kouleli balík, a to tak, že zase trapně na místo, kam nemáme přístup, protože služce už nejspíš nikdo nikdy nevysvětlí, že v případě balíku je nejlepší verze „samoobsluha“, nikoliv „seno pěkně na příděl“. A pak se služka chopila kosy a Frost nůžek na křoví a až do večera s nimi žádná velká zábava nebyla.

     Vlastně vůbec žádná, abych byl zcela přesný. Večeři jsme sice dostali, ale jako tenhle přístup, ten se nám opravdu pranic nelíbí, a zavřená nejhornější pastvina tuplem.

     Copak nám vadí, že jeden sloupek uhnil a ohrada spadla?

     Naopak měli kecy ohledně našeho koníkovského hašteření, kdo bude pít přednostně z vany a kdo z bílého kýble a tak. A to jablko, co na mně zákeřně přistálo, to určitě nepřiletělo z nebe!

     Váš chudáček koníček

WP_20150920_006
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: