středa 23. září 2015

     Anetka je nejvíc cool jezdec!
     Anetka si tři dny před závody naprosto geniálně vyvrtne kotník, abychom nemohli trénovat.

     Co více si bílý koník může přát?

     Co třeba ještě víc návalů škodolibosti, že borci Amíkovi přijela Iva, a že místo mě musel skákat on?

     Závan spravedlnosti, konečně. Po vší té obrovité frustraci se zablesklo na lepší zítřky.

     Jako na jízdárnu jsem musel, v tomhle směru se nedalo svítit, protože Terka na rozdíl od Anetky dorazila, a spolu s ní přišla i Péťa, byť má pochroumaný prst a trénovat také nemůže. Je vtipné, jak mi školní aktivity vyřadily ze hry dva ze tří jezdců, ale samozřejmě bych mnohem více ocenil, kdyby mi výuka tělocviku zdemolovala jezdce kompletně.

     Tak třeba příště.

     Půlhodinu pod Terkou jsem přežil, pěkně na prověšené otěži, protože Terka stále ještě neumí držet ruku v klidu. A roztomile jsem toho využil, když služka zahájila třetí fázi cvičení rovnováhy, a to jakože „budeme cválat“, kdy jsem se na kruhu velmi přesvědčivě tvářil, že nemám nejmenší tušení, co se vlastně po mně chce. A v momentě, kdy mi služka hodlala lonžovacím bičem objasnit skutečnou pointu jejího povelu, jsem z kruhu elegantně odklusal pryč.

     Proč nevyužít faktu, že se Terka vzorně drží sedla, dle příkazu služky?

     Tohle mé sólo číslo vzbudilo v publiku nemalé odezvy, protože smíchy vyprskla i sama služka, těsně před hláškou „Kampak nám to jedeš, Terko?“, kdy dotyčná neměla na skladě odpověď. Což bylo dost prekérní, protože jsem pak stejně na ten kruh musel a to i se zacváláním.

     Naštěstí se zbytek hodiny točil kolem Amíka, se kterým Iva absolvovala skokovou lekci, neboť by s největším borcem ve vesmíru ráda na závody, za tři týdny. A až na jednu Amíkovu veselou vsuvku s vytrhnutím otěže dva cvalové před překážkou nevypadali špatně, takže mi nezbývá než doufat, že služku těsně před koncem sezóny nenapadne koupit mi licenci a vyrazit na stejné závody také.

     Když už to vydržela doteď, že ano.

     Váš chudáček koníček

 WP_20150923_001x WP_20150923_002x   WP_20150923_005x WP_20150923_006x       
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: