čtvrtek 24. září 2015

     Největší borec ve vesmíru musel skákat i dneska.
     Jakože dvoudenní trénink, protože Iva tady už zítra nebude.

     Kyš-kyš!

     Vůbec se mu nesměji… Beztak to má za ten svůj ocas (jak kolem něho všichni hystericky skákali, zatímco mě si nikdo nevšímal!)

     Ale jinak klídek, dneska. Pod sedlo jsme museli, stejně jako na jízdárnu, ale v mém případě to bylo fakt na pohodu, protože mi zase přišla jenom Terka. Tedy ony přišly všechny moje děti, ale Anetka pořád ještě pajdá na kotník a Péťa na prst, takže na kruhu procvičovala jen Terka a chromé a nemohoucí holčičky se pak prostřídaly při krokování, asi aby nevyšly ze cviku.

     Jsem zvědavý na jejich další hodiny tělocviku, ve škole. Možná ty neschopenky budou ještě o chlup lepší než tyhle aktuální, i když Anetku ten kotník až tak mrzet nemusí, protože sobotní závody pořadatel kvůli malému zájmu ze strany soutěžících zrušil.

     Přitom účast bílého koníka kvalitu naprosto zaručovala, protože ta se vyrovná i celému poli čtyřiceti dalších startů! Ale tak vtírat se nebudu, nemám to zapotřebí.

     Horší je, že služka už vymýšlí, jak tuhle „díru“ vyplnit, a že Anetce ještě něco najde, přestože jsem vlastním bílým uchem slyšel, že široko daleko nic není, co se týče závodů. A nebylo to tak dávno!

     Jasný důkaz, že služka dost často kecá.

     Ale zpět ke dnešku, protože Ivě a Amíkovi zatím závody nikdo nezrušil. Ti skákali, pilně, a tentokrát trénovali i gymnastiku, kdy se borec Amík nemálo rozvášnil a první řadu se jal překonat stylem „proč složitě počítat, když to můžu vzít celé najednou“. Ale za to může služka! Protože ona si na odskokové bariéry nepotrpí, nedává nám je a přesně takhle to pak dopadá.

     Měli by ji okamžitě z funkce sesadit. Anebo rovnou zrušit celou tuhle trapnou estrádu, protože koníkové patří na pastvinu, nikoliv pod sedla!

     Váš chudáček koníček

  WP_20150923_012xWP_20150923_013xWP_20150923_014x
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: