středa 7. října 2015

     Tak a mám toho akorát tak dost.
     Jako jak že já musím pod sedlo a borec nikoliv?
     Kde je spravedlnost?

     Jako v pořádku bylo, že pro nás bezprostředně po rozednění služka přiklusala, protože už jsme byli úplně, ale úplně zmoklí. A já fakt nemám rád, když jsem úplně zmoklý, vlastně to naprosto úplně nejvíc nesnáším, protože nic není horšího, než když na vás shora vytrvale teče studená voda.

     A že jí bylo!

     Jako nic proti počasí, ale je opravdu nutné střídat extrém extrémem? Nejdřív vyprahlo a sucho, kdy práší naprosto všechno, k čemu přistrčíte bílou nozdru. A najednou přívaly vody z nebe, nepřetržitě! Jak má tohle chudáček koníček vydržet?

     To je pomalu horší než služka sama. Notabene když je pořád ještě zavřená horní pastvina, že prý se ten uhnilý kůl ještě sám neopravil a že tudíž máme smůlu.

     Zvrhlý humor mé služky je už opravdu nesnesitelný.

     Služka nás přesunula do stáje, kde už čekala snídaně a kopa sena, a že prý se tam máme chovat slušně. Jako kdybychom se někdy chovali jinak!

     A navečer se přiřítila jako uragán, a že to dneska vezmeme hopem. Akorát že já nechci nic brát hopem! A navrch kecy, že jsem fakt vyloženě hodnej, že jsem na sebe stihl venku nalepit půl pastviny, prostě jedna trapnější narážka než druhá a už mě to fakt nebaví.

     A protože borec Amík měl veget, tak jsem já vyhlásil stav „když on nic, tak já taky nic“. A jestli si služka myslela, že se kvůli ní samou ochotou přetrhnu, tak to opravdu nepřetrhnu, a to ani když chce něco páchat hopem. Nezájem!

     Blbce ze sebe dělat nenechám.

     Váš chudáček koníček 

WP_20151007_001 WP_20151007_005 WP_20151007_012
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: