pátek 16. října 2015

     Svět není spravedlivý.
     Jak se má malý bílý koník radovat z hnusného počasí, když z toho nic kladného nevytěží?
     Tak když je jednou venku sakra ohavně, tak přece není normální muset v tom jít pracovat!

     A vcelku věřím, že by nedalo až takovou práci služku přesvědčit, že tohle je fakt zbytečný masochismus pro obě strany, jenomže to by zrovna na dnešek nesmělo vyjít navážení zásob sena k nám nahoru. A že když už tam její milost služka bude smrdět, coby koordinátor akce, že tam klidně můžeme být i my s dětmi v sedlech.

     Tohle si vyloženě koledovalo o zápis do knihy BOZP, už jen z principu, akorát že pán se senem nám to od základu zhatil, protože přijel o hodinu později, a to jsme již sedla ani děti na zádech neměli. Ach jo!

     A tak precizně jsme to měli naplánované. Tedy ne, že by traktory žraly Finy, to spíš Fin žral letos traktory, resp. balíky sena, které měl traktor napíchnuté vepředu. Prostě taková prima sámoška, která doslova volala „pojď si kousnout, bílý koníku, to vůbec nevadí, že brzdíš provoz!“, a že s tím služka měla problém, mě opravdu nedojímá. Tak přece nebudu vytrhávat sousta sena bočně, když mohu stát před traktorem.

     Mnohem větší švanda však byla, když před traktorem zaparkoval největší borec ve vesmíru, protože se mu zrovna tam chtělo nejvíc stát. A pár vteřin to vypadalo, že do něj balík opravdu drcne, než se do akce vložila služka, která Amíka otočila tím neslepým okem do směru jízdy, a borec se poté uráčil dráhu traktoru milostivě uvolnit.

     Prostě ať uděláte, co uděláte, stejně to nikdy nebude správně. A až služka přileze a bude žadonit, abychom se k traktoru přiblížili na metr, najust a natruc tak neučiníme!

     Váš chudáček koníček

WP_20151016_002 WP_20151016_001
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: