pátek 30. října 2015

     Nejvtipnější brigáda, na pastvině.

     Služka vyrukovala s ideou, že ta stará děravá plachta se z balíků stáhne a nahradí se tou novou, kterou ale když ve čtyřech lidech pracně roztáhli, mohli zase pracně složit, protože byla o notný kus menší než ta původní.

     Fakt bych se hlasitě smál, kdybych to uměl. Takhle jsem se mohl maximálně tak pokusit do té plachty šlápnout, samozřejmě do té úplně nové, a služka mě hnala nejen slovně, ale i něčím, co zrovna držela v ruce. Což byl asi metr, jakože taková ta věc, kterou se měří a kterou se sice nedá moc efektivně bušit do chudáčka koníčka, ale dá se tím hodit. A ona hází ráda, trubka, v tomhle směru je lepší se jí vyhnout, v jakémkoliv brigádním rozpoložení s ní není žádná legrace.

     Naštěstí pro nás odpolední brigáda sežrala veškeré denní světlo, takže na práci pod sedlem nezbyl čas a to nás nemálo potěšilo. Takže bych vlastně na služčiny brigády vůbec nadávat neměl, protože přinášejí spoustu nedoceněných výhod.

     Tedy až na vodu, protože služka tradičně přestěhovala napajedlo, a vymýšlí tam něco, co nepůjde převrhnout, ani do toho hrabat, a to není dobré. Čím se pak mají chudáčkové koníčkové zabavit, když jim všechny hračky dvounozí zruší?

     Váš chudáček koníček

WP_20151030_003 
WP_20151030_003x1 WP_20151030_003x2
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: