neděle 1. listopadu 2015

     Je zlá a naprosto bezcitná.

     Kdo jiný než moje trapná služka by odolal dětskému škemrání, že chtějí jít zase jezdit na pastvinu?

     Přitom občas to vypadá, že trubka fakt smysl pro humor má, i když takových chvílí den ode dne ubývá. Mohli jsme si to užít všichni, jak my chudáčkové koníčkové, tak i holčičky a v neposlední řadě nejlepší komentátor všech dob Frost.

     Takže dneska louka u řeky, bohužel. Tak jako byly tendence navázat na výroční 2. listopad 2012, kdy se nám oběma podařilo sejmout oba jezdce naráz právě na téhle louce, jenomže to by služka nesměla být suchar a rozdat úkoly tak, aby případné veselé historky z natáčení eliminovala s předstihem.

     Což je fakt dost ubohé.

     Hlavně klusat po obvodu louky je nuda. Nuda je i muset to klusat v opačném směru. Nuda je muset klusat celkově, když vás monitoruje služka, a nejvíc nuda je, když se nesmí cválat. A to se nám docela i chtělo, protože svítilo sluníčko a počasí doslova svádělo k akci „dostih“, akorát že děti se služky bojí a z jejich strany nelze s jakoukoliv formou vzpoury počítat.

     Tak jako ne, že bychom to nevyzkoušeli, odskočit, na takových těch pro nás nejvíc vhodných místech, třeba když se pohnul list lopuchu anebo pípl ptáček, jenomže služka zrádně rozložila jezdce tak, aby aspoň na jednom z nás byla Anetka. A Anetka je zrádkyně, protože ta se služkou drží basu a cválat nám nedovolí, i jenom ty dva tři cvalové (jakože pokus o vyjednávání) dají docela práci.

     Máme těžký život.

     A jako správná celebrita jsem pak pózoval, když nás po večeři vypustili na pastvinu, neboť bylo nutné ostatky práce z těla poctivě sedřít. Na to, že je už listopad, žádná sláva, co se týče bláta, je to docela fuška najít cokoliv, v čem se lze efektivně zválet. A jako vyprošuji si, aby mi do toho kdokoliv kecal! Bohatě stačí, že mi služka už tak krafá do života a vůbec do všeho, co dělám, protože ať udělám, co udělám, stejně to není správně.

WP_20151101_000x12

     Budu se válet tak, jak chci já, budu se válet tam, kde chci já, a když se zválím jednostranně, je to ryze a čistě moje soukromá věc!

     Váš chudáček koníček

WP_20151101_000x10 P1020721
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: