pondělí 2. listopadu 2015

     Mám novou geniální fintu, jak ze služky vydobýt jablko ihned, jakože bez těch jejích pitomých obstrukcí typu „jedině za odměnu“ anebo „přece nebudeš somrák, no fuj.“ Naprosto jednoduchý trik!

     Prostě nenápadně přicupitáte ke kapse, která sice je zazipovaná, ale určitě ne prázdná, protože lidi ke koníkům nechodí s prázdnými kapsami. A je úplně fuk, co v ní je, protože naděje, že tam třeba bude jablko nebo mrkev je vždy vysoká, a tak stačí do té kapsy kousnout. Protože jablko kapsa neochrání, rozkousnete ho i skrz ni, a jestli něco lidé opravdu nemají rádi, tak rozkousaná jablka v kapsách, protože tečou a kapsa pak lepí.

     A co udělá dvounožec, když mu jablko v kapse rozkousnete?

     Ihned ho z kapsy vyndá. A většinou ho nesežere, a než aby ho vyhodil, tak ho radši dá chudáčkovi koníčkovi.

     Jsem šikovný kluk!

     Tak jen doufám, že mi to služka nezačne kazit těmi svými všemi nesmyslnými výchovami a jinými trapárnami. A také je dobré si dávat pozor, co dvounožec drží v ruce, protože i dnes služka přišla na pastvinu se sekerou, a když jsem jí kousl do kapsy, vypadala, že je schopna ji použít, a je úplně fuk, jestli tou ostrou nebo neostrou částí.

     I dnešek proběhl slunečně, což je fajn, protože nemusíme nosit ty pitomé deky. Služka si celé odpoledne hrála s plachtami, na které jsme jí chodili průběžně šlapat, a pak na jednu z nich vyházela všechny dráty, lanka, provázky a pásky, že to před zimou přebere a uklidí. Zkoušeli jsme jí asistovat, ale služka má slabší nervovou soustavu a vykázala nás ze svého prostoru pryč, velmi nevybíravým slovníkem. Někdo by ji měl konečně naučit slušnému chování.

     A také časovému rozdělení dne, protože hrabat půl hodiny kopytem před prázdným žlabem je nejen potupné, ale i pěkně frustrující. Ignorovat něco takového může skutečně jen necitelný a bezpáteřní člověk!

     Váš chudáček koníček

WP_20151102_013 WP_20151102_009
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: