čtvrtek 12. listopadu 2015

     Jménem našeho týmu bych rád poděkoval paní celebritě, která naprosto výborně snížila množství dnešní jízdárenské buzerace, minimálně na polovinu.

     Vysvětlím níže.

     Služka usoudila, že je nejvyšší čas k naimpregnování dek, hlavně té Amíkovy. Věc se má tak, že Amíkova nejdražší a dle referencí nejkvalitnější deka hned při prvních celodenních přeháňkách promokla naprosto ukázkově, a Iva na její adresu prohlásila něco velmi nelichotivého. A až teprve včera služku napadlo se zeptat, jestli ta deka není náhodou vypraná, když byla na reklamaci kvůli rozpáranému švu, a že prý ano, že ji prali v prodejně, která vyřizovala reklamaci.

     No prostě deka za to nemůže, což se dalo čekat.

     A tak dneska služka sbalila deky, včetně té Amíkovy, a že je odveze na impregnaci, takže jestli hledáte viníka, co se týče následných průtrží mračen, tak já na něj klidně ukážu kopytem. Protože kdyby ty deky nikam nevezla, nepršelo by, to je jasné!

     A že dnes půjdeme na jízdárnu (ano, i koníkové umějí udělat „bleeeee“) a že to MUSÍ odsýpat, aby její milost stihla autobus. Což v praxi vypadalo tak, že po opracování v kroku se začalo klusat, načež u jízdárny zaparkovalo auto a vylezla celebrita (to totiž říkaly děti, že to je celebrita! A z fleku služce pěkně vynadaly, že jim neřekla dřív, že to byla ta Ráďa, jak před pár týdny v televizi! vodila Zarifa ve Velké pardubické). A celebrita Ráďa se dala do řeči se služkou a parádně služku setřela, když se ptala dětiček, jestli je služka nezlobí, akorát že děti nemluvily pravdu, když říkaly, že neee (protože všichni víme, že joooo).

     A tak jsme jako trubky klusali kolem dokola na jednu ruku, než služku napadlo zavelet „přechod do kroku, krok, změnit směr, pracovní klus!“, načež jsme znovu jako trubky klusali kolem dokola, akorát opačným směrem.

     Ale tak pořád lepší než se nechat buzerovat stylem co metr, to jiný povel. V tom služka exceluje.

     Celebrita Ráďa se poté rozloučila a odjela, a já se mohl radovat, protože služku už tlačil čas, tudíž mě odstavila do pozice „chodit, uvolňovat v kroku, nepřekážet Amíkovi“, což je ta úplně nejvíc nejlepší funkce. A největší borec ve vesmíru Amík musel s Anetkou skákat, a když ho to začalo bavit a projevoval veselí a hravost, naprosto nevinnými hrbáčky, tak služka zavelela konec hodiny a odchod na párky a že rychle, kvůli jejímu autobusu.

     Prostě lidem jako je ona, se nezavděčíte!

     Váš chudáček koníček

 WP_20151112_002 WP_20151112_004 WP_20151112_005
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: