pátek 13. listopadu 2015

     Nejhezčí služka je žádná služka.

     Jako třeba dnes.

     Tedy ne, že by nekibicovala, to ani omylem, protože buzerace je její denním přídělem chleba, bez kterého není schopna ani korektně dýchat, ale skrz telefon to tolik nebolí. A co hlavně, nemusíme pod sedlo, protože tohle si ona si ošéfovat neumí!

     Tak snad k nám budou telekomunikační vymoženosti nakloněny i nadále, protože v momentě, kdy bude schopna velet práci pod sedlem i na dálku, to máme zpečetěné definitivně.

     Ale to neplatí pro dnešek. Dnešek byl totiž nejvíc super! Ráno tradičně majitelka Amíka, která po nás nic nechce, ta akorát sype snídaně a přemisťuje snídaňovou kopičku sena z vedle ohrádky do dovnitř ohrádky. Což je milé, protože nás u toho neotravuje pitomými řečmi o bordelu, nedožraném seně a plýtvání a hladovějících koníkách v Africe, stejně jako nám nekličkuje mezi končetinami s kolečkem a lopatou kvůli i kdyby malinkatému bobku.

     Odpoledne sice dorazily Anetka s Terkou a ty už se kolečka a lopaty chopily, ale bez většího násilí. Odklonily nás, to ano, ale šetrně a s domluvou, a po večeři akorát dolily vodu, obešly ohradu a pak se vytratily. A vlastně ještě proběhlo focení, protože popularita je velké břemeno, ale co bychom pro své čtenáře neudělali?

     Váš chudáček koníček

 WP_20151113_001xWP_20151113_002x
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: