pondělí 16. listopadu 2015

     Jediným, kdo neměl tušení, že holčičky mají prázdniny, byla jak jinak než služka.

     A přitom jí to říkaly, že budou mít volno, osobně jsem to slyšel!

     Bohužel došlo k fatální chybě v systému, neboť Anetka se neprozřetelně ozvala, jestli se půjde jezdit, a po služčině pobavené odpovědi „A jak to chcete stihnout, když vám škola končí ve tři?“ vyrukovala se skutečností, že mají ty prázdniny, přece.

     Sakra!

     Skoro to vyšlo. Stačilo by se služce nevnucovat a nezalézat jí až do chatu, na tom jejich fejsbůku.

     Bohužel spravedlnost neexistuje, takže pod sedlo jsme museli. A fakt nevím, jak to služka dělá, protože převážnou část dne lilo jako z konve, a když jsme byli pod sedlem, tak zrovna nic. Prostě ani kapka!

     Takhle totiž vypadá zrada v praxi.

     A k dovršení všeho chtěla jít služka na jízdárnu, ale naštěstí hned po prvních pěti minutách došla k závěru, že nic se nemá přehánět a že si prostě dnes Anetka nezaskáče, protože v tomhle nepůjde ani klusat, a byli jsme následně převeleni na louku u řeky.

     A tedy jako, tohle byla fakt podpásovka. Samotné klusání na louce ne, to je naprosto v pohodě, protože tam létají volavky a občas přeběhne nějaká ta paní srnka anebo zahopká pan zajíc, takže hnedle se najde důvod si zvesela poskočit, hodit hrbem anebo se snažit panicky prchnout domů, protože to je největší psina.

     Ale jako jak že borec Amík smí cválat, a já ne?

     Co je tohle za neomalenost?

     A zrovna když na protějším svahu bylo stádo krav, protože ony když krávy bučí, tak hned máme důvod se lekat. Prostě to cíleně řešit! Bohužel realita byla taková, že jsem jako ta bílá trubka musel trčet u služky, zatímco největší borec ve vesmíru nabíral tempo a dal si celou tu velkou louku jednou dokola cvalem.

     Život opravdu není fér!

     Váš chudáček koníček

 WP_20151116_010   WP_20151116_019WP_20151116_022
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: