středa 18. listopadu 2015

     Fakt adrenalin, dneska. Jakože nejvyšší stupeň!

     Ale ne pro nás, protože jestli z toho stáda kámošek kraviček, co se kolem pohybovalo, někdo stresoval, tak my rozhodně ne. Služka však ano. Akorát že ona stresuje ze všeho, blbka. A že prý se bojí o nás, abychom se prý nepolekali a neshodili děti a neutíkali do města, kde nás srazí auto, ve kterém bude rodina s dětmi, z nichž nikdo nepřežije.

     Může mi někdo soudný vysvětlit, proč bychom něco takového dělali?

     Ale jako kravky byly vtipné. Nejdřív se vyřítily z turistické stezky, takže služka mě a borce bleskově odvelela na louku, a že když bude nejhůř, že zahradí vchod na louku vlastním tělem, aby nedošlo k interakci.

     Což bych děsně rád viděl na vlastní oči. Jako nic proti služce, občas umí být fakt odhodlaná, většinou v záležitostech, které se nám tak úplně nehodí, ale v tomhle případě si nejsem úplně jistý, jestli by dosáhla svého.

     Navíc stádo mělo namířeno jinam, protože pokračovalo rovně, a tak když nám skončilo klusání kolem louky, které bylo dnes šíleně nudné a naprosto o ničem, vypadlo ze služky akorát „to jsem zvědavá, kde budou“.

     Kravičky jsou vtipné, ale vůbec nemají smysl pro akční záležitosti, protože se trapně schovaly do nějaké mezery mezi dvěma zahrádkami, a nevystrčily ani roh, když jsme šli kolem. Takže bez nároku na jakékoliv přidupnutí nebo tak něčeho, což nebylo fér, museli jsme do stáje dojít hodně a vzorně a poslušně. Což nás úplně nebaví.

     A nevyšlo to ani do třetice, kdy jsme už měli namířeno nahoru na pastvinu, s vodou na zádech, a kdy zrovna stádo vylézalo na silnici, protože služka okamžitě zavelela „honem!“ a museli jsme trapně zrychlit, abychom u viaduktu byli dřív než stádo.

     A jako se služkou za zadkem, která si znovu hrála na „jedině přes mou mrtvolu!“, nic moc, zažili jsme už mnohem lepší výstupy.

     Máme těžký život. Možná by nebylo od věci se s kravkami nějak předem domluvit, na příště.

     Váš chudáček koníček

WP_20151118_001x
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: