pondělí 23. listopadu 2015

     Já bych to tedy s tím sněhem zas tak nepřeháněl.

     Protože já moc dobře slyšel, jak holčičky jásají, a to není dobré už jen z podstaty věci samotné.

     Zimní radovánky v závějích… No ještě to tak. Brrrr…

     Naštěstí je situace taková, že sněhová vrstva je opravdu sporadická, tak akorát aby se z toho udělala fajnová nášlapka (tedy pokud nemáte vyhazováky). V tomhle směru jsem vysmátý chudáček koníček, protože se mi nášlapky nedělají ani na jedné chudince nožičce, a tak jsem služce názorně předvedl, jak vypadá zrychlení z nuly na sto, zakončené jak jinak než naprosto ukázkovým slidding-stopem z kopce.

     Což je přesně to, z čeho služce padají vlasy, když je toho svědkem, takže její pochvala se skládala ze zhruba pěti vět, které obsahovaly informaci o tom, co všechno jsem, byť tím ve skutečnosti být nemohu, protože jsem celý koník, nikoliv konkrétní orgán, a že jestli si chci ty hnáty zničit, tak že mi jednu zlomí rovnou pořádně a bude klid navždy.

     Je hnusná. A takhle hnusně se vyjadřovat o mých chudinkách nožičkách, to opravdu nemá obdoby. Já se těm jejím dvěma směšným a divným nohám také neposmívám.

     Tak aspoň že se nemuselo pracovat, dneska. Protože dnešek byl návštěvním dnem, přišly za námi nahoru i Iva a Sindy a bylo to fajn. I když těch úplatků mohlo být víc, informace o úbytku skladových zásob jablek jsou irelevantní, protože to přece není náš problém, jen ať se její milost služka ráčí snažit!

     Hlavně by se to počasí mohlo laskavě uklidnit, když už máme oba kvalitní deky.

     Váš chudáček koníček

WP_20151123_006   WP_20151123_004
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: