sobota 28. listopadu 2015

     Počasí je nějaké nerozhodné. Ale jako vypadá to roztomile, když je modrá obloha, sluníčko to do nás pere ze všech sil a do toho všeho hustě chumelí. Naštěstí tahle demo verze aprílového dne netrvala dlouho, protože služka by byla schopna přiběhnout a jít v tom jezdit jen proto, aby měla zajímavé fotky.

     Protože jakmile jde o fotky, jde stranou i zdravý rozum, a to nebývá dobré.

     Naštěstí pro nás se zatáhlo a po zbytek dne už bylo jen hnusně, i něco málo nasněžilo, což jsme vcelku přivítali, protože každá vrstva sněhu znamená automatické navýšení přídělu sena.

     Protože s tím senem je služka už fakt hodně moc trapná!

     Kdo vůbec vyrukoval s domněnkou, že máme ohavné pupky? Kdo se odvážil něco tak nepravdivého před služkou vyslovit? Nejsme ani vyžraní, ani pupkatí, jsme tak úplně akorát a určitě si zasloužíme víc, než nějaké trapné dietní porce s odkazem na prostřední terasu, kde ještě něco málo roste a že si tam máme laskavě dojít a uždibovat, místo celodenního stání u žrací bedny se senem.

     Tak jako moment: kdo z nás dvou je pravý koník? Od narození? Já nebo její milost služka?

     Kdo z nás by měl tudíž nejlíp vědět, co a jak a kdy má takový koník dělat? Resp. kde služka bere právo nám do toho neustále remcat a zpochybňovat vše, co uděláme?

     Ona nikdy koníkem nebyla, takže veškeré její úvahy o životě chudáčka koníčka jsou naprosto scestné, hloupé a irelevantní!

     Budu muset zavolat právníkovi, nedá se svítit.

     Váš chudáček koníček 

WP_20151128_001
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: