středa 11. května 2011

Středa, trapné jízdárny je třeba.

Ale dneska to trenérka vychytala, co se týče začátečníků, protože místo práce na lonži je na nás rozesadili, a šlo se na vycházku, jakože s vodičem. Vodičové kibicovali, co se týče sedu, my jsme nemuseli chodit jako šašci dokola, a já jsem se snažil sežrat půl louky, protože jsem na pastvě 24/7 a půlhodinový deficit bylo akutní okamžitě doplnit.

A pak už tedy jízdárna, a tentokrát pouze se služkou, děti už na mě nešly. Vzala si mě stranou a snažila se mě uvolnit, jako jsme to dělávali ve Dvorečku, ale já se bránil, protože mi vadilo, jak se střídá hluboké s mělkým a dolíky s hrby. V tomhle opravdu odmítám spolupracovat, protože pokud musím hlídat, kam a jak došlapuji, nemůže po mně nikdo požadovat koncentrovaný výkon. A mám pocit, že služce to konečně došlo, protože pokaždé, jakmile mě navedla mezi ostatní, a ztratil jsem stabilní půdu pod nohama, jsem se během několika metrů rozpadl, a všude, kde se měnila pružnost a sklon, jsem naopak šel proti ní, i když třeba jen pár metrů.

Ale jsem šikovnej kluk, protože jsem si tím pádem zajistil absenci skákání. Po pauze jezdila služka bez třmenů a snažila se se mnou chodit pouze tam, kde je povrch jakžtakž uspokojivý, jenomže takových míst je na jízdárně málo, a hlavně bylo nutné dávat pozor, protože ostatní skákali. Párkrát jsem jí hřbetem zabral, ale většinou to netrvalo moc dlouho, protože jakmile bylo nutné balancovat kvůli povrchu, tak sbohem a šáteček; nejsem padlý na hlavu, abych řešil tolik elementů a ještě ze sebe vydával všechno. Notabene během nepravidelných záchvatů „góóóóóóóóól“, protože je právě ta doba, kdy dvounohým hrabe, a služka by si měla ujasnit, jestli chce přistavět k levé ruce nebo číst z mobilu, kdo byl autorem branky.

A prý má od zítřka pršet. No už by to nebylo od věci, protože je fakt tvrdo a dusno, dnešek bylo typické léto (takové to, které se během loňského léta ukázalo zřídkakdy) a ani trávě se moc do výšky nechce, co se týče růstu.

A co se týče večeře, nechal jsem řízky, aby se neřeklo, že jsem měkkej.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: