pátek 13. května 2011

To tedy moc dlouho nepršelo, protože dnešek opět spíš slunečný. Ale vedro nebylo, foukal optimální studený vítr, což nemělo chybu, protože mouchy se bály vystrčit nos.

Dvounožci bohužel nikoliv, ti přišli jak ráno, tak i odpoledne. A odpoledne se trapně muselo na jízdárnu, protože je pátek, ale v tomhle směru jsem byl vysmátý, protože na mě nezbyl jezdec. Služka sice věděla, že pro nás děti půjdou v půl druhé, ale řídila se minulou středou, kdy jsme na jízdárnu přišli až ve tři. A jelikož ji nikoho neinformoval, že už se pracuje, strávil jsem půlhodinu podřimováním za trenérčinými zády, což bylo úplně nejvíc super, zatímco služka doma čekala, než budou tři hodiny.

A když přišla, tak si ani nešla do stáje pro věci, protože se hned sápala na mě, a určitě se jí v těch krátkých gatích skvěle jezdilo, bez chapsů.

Ale já se snažil, byť v mezích normy. Chvílemi jsem chodil relativně dobře (jakože to nebyla taková hrůza, jako normálně) a služka si tudíž odpustila obligátní kecy na téma „zlatej Dvoreček“. A hlavně se neskákalo, takže žádné stresy, že někomu budeme překážet.

A ani žádné góly ze sídliště nelítaly, což bylo zvláštní, protože do stáje jsme šli za stavu 1:1, takže minimálně u poloviny by jásot být slyšet měl.

Ve stáji do mě služka zkoušela narvat zase něco nového, tentokrát tak hnusného, že jsem se ke žlabu odmítal přiblížit a strachy jsem se krčil v rohu, takže mi tu tekutou věc narvala do krku stříkačkou. Napoprvé se mi povedlo to po ní plivnout zpátky, ale napodruhé mi hlavu nahoře podržela dlouho a ještě mě šťouchala do hrdla, abych opravdu polknul.

A jako jestli si myslela, že budu potom žrát, tak to asi fakt ne. Pak tedy vyměkla, půlku večeře mi sebrala a dala ji Amíkovi, a místo toho mi nasypala oves s menším podílem vojtěšky, což byla optimální kombinace, a z toho jsem dvě třetiny milostivě sežral. Tak snad se z toho trubka poučila, jak ideálně namíchat poživatelnou porci!

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

aha, tak to jo, zase bude chudák malej t...

aha, tak to jo, zase bude chudák malej trpět :) děkuju
odpovědětodpovědět Gravatar

no... když si vzpomenu, opíšu si název:D...

no... když si vzpomenu, opíšu si název:D Je to kloubní preparát, na který dostiháci pějí chválu, tak mě to nahlodalo, přestože účinnost žádného kloubního preparátu nikdy prokázána nebyla. Sledovaná bude nálevka, pod ní drhne vaz o kloubní pouzdro, třeba se účinek dostaví:-)
odpovědětodpovědět Gravatar

co bylo to nové a hnusné, smím-li se zep...

co bylo to nové a hnusné, smím-li se zeptat? :)