neděle 3. ledna 2016

     Navštívila nás delegace, dneska.

     V zásadě nic proti delegacím nemám, notabene když jsme nezpochybnitelné celebrity, protože tohle k životu celebrit prostě patří, s tím je potřeba se smířit. A protože jsme šikovní a stateční kluci, chopili jsme se této záležitosti profesionálně, nás přece nějaká delegace nemůže vytrhnout z klidu.

     Ale proč sakra delegace přicházejí sice v míru, ale za to bez mrkve?

WP_20160103_015

     Jako jeden rohlík na jednoho chudáčka koníčka, to opravdu není nic k pochlubení. Natož k pochlapení, přestože delegace žádného chlapa neobsahovala: to jen služka jedovatě poznamenala, že by to chtělo se pochlapit, s úplatky, protože jako tohle bylo fakt směšné.

     Notabene když se to všechno s námi chtělo vyfotit! I když to vymyslela služka, že prý si musíme udělat fotku, když už jsme se po čase sešli v plném počtu, takže kromě stálic Anetky, Tery a Péti ještě i Barča.

     Ale tak nejsme skety, takže jsme jim zapózovali, ne že ne. Ale jako chtělo by se nad tímto přístupem pořádně zamyslet a v nejbližším termínu zorganizovat nápravu. A klidně s větší delegací, protože větší delegace by měla znamenat automaticky i větší přísun mrkve.

     Jak vlastně sakra vypadá mrkev?
     Letos jsem ji ještě neviděl…

     Váš chudáček koníček

WP_20160103_022  WP_20160103_020 WP_20160103_021
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: