středa 13. ledna 2016

     I přes obří snahu mi to oteklo.

     Ale naštěstí ne natolik, aby kvůli tomu služka sháněla antibiotika, protože s těmi by určitě přijel veterinář a ti mají ten děsivý zvyk dívat se na chudinky nožičky a to strašně bolí, přece.

     Takže dobré. Sice se mi smějí, že vypadám jako Iva, když jí trhali zub moudrosti, což není vůbec vtipné, protože Ivu onehdy na ulici zastavila místní policejní hlídka a začala zjišťovat, jestli Iva není obětí domácího násilí.

     Proč místní policejní hlídky někdy nezastaví nás? Proč se nás, chudáčků koníčků, nevyptávají, jestli nejsme oběťmi domácího násilí? Ani by si nestíhali zapisovat, pánové četníci, a služka by šla okamžitě za katr, za fyzickou tyranii a duševní teror!

     Bohužel pro nás je služka mazaná, a když někde stojí policejní hlídka, tak ani nechodíme jednosměrkami v protisměru a do zákazů vjezdů se ze sedel slézá, což je jasné zastírání dopravních přestupků!

     Hodně jsem spoléhal na uzdečku, že tedy když už mám to bebí na líci, že nebudu moci být nauzděn, ale co čert nechtěl, on se mi tam ten podhrdelník vejde přesně, aniž by zasahoval do bebí. Na stará kolena si už ani tu hlavu neumím rozpárat tak, abych se vyhnul práci, ach jo.

     Mám těžký život.

     Váš chudáček koníček

WP_20160113_005 WP_20160113_002
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: