čtvrtek 14. ledna 2016

     Tak na tohle fakt neschopenku neuhraji, to není fér.

     Už jsem docela dlouho neměl bolavou žádnou chudinku nožičku, měl bych se nad tím minimálně hluboce zamyslet. Protože zatímco vloni se celou zimu chodilo především na příjemné a pohodové vycházky, letos na nás služka páchá klusovky a práci na velkém kruhu a tak, a to nevěstí nic dobrého.

     Plus riziko vyplývající ze sněhu, protože i ten se docela činí, a to aniž by si uvědomoval následky svého počínání. Protože jakákoliv větší závěj pro nás znamená kondiční nášup, a co si budeme namlouvat, o nic podobného v době zimního spánku fakt nestojíme.

     A to i v případě, kdy žádný zimní spánek nehrozí, protože služka se nechala slyšet, že jak jsme už starší pánové, tak je kontraproduktivní nás v zimě od práce odstavit úplně. Že prý nám už trvá trošku déle, vrátit se do fyzické způsobilosti k práci pod sedlem, a bla-bla-bla.

     Zajímalo by mě, kam na tyhle rozumy chodí. Já si naopak myslím, že pět měsíců bez sedla na zádech je nejlepší forma denního rozvrhu, a že služčiny tréninkové metody nejsou nic jiného než snůškou naprosto impertinentních žvástů.

     Takže stejně jako včera šup na louku a klusat. A přitom já teď v zimě nemám klínky, takže bych přes krtince vůbec chodit neměl. Vlastně pod sedlo bych vůbec chodit neměl!

     Váš chudáček koníček

WP_20160114_026
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: