úterý 19. ledna 2016

     Mrzne ještě víc.

     Ale něco mi říká, že tohle všechno přivolala služka! Zaprvé kvůli jejímu virtuálnímu hašteření, jestli bude či nebude zima, protože letos jsem si se zimní srstí dal fakt záležet a ona mě na nejmenované sociální síti vystavovala coby jasný důkaz, že zima bude. A protože byla častým terčem posměchu, vzhledem ke skoro až letním prosincovým teplotám, nic nepotřebovala víc, než aby zima fakt začala.

     Druhým důvodem jsou naše mrazuvzorná napajedla, která vyráběla služka a u nichž potřebovala něco jako zátěžové období. A jako obstála se ctí, protože to opravdu zamrzá jen shora, takže stačí se čumákem opřít do krusty, která se většinou překotí na stranu a tím se otevře přístup k vodě. A pak zase vodu přikryje, když máme dopito.

     Akorát tedy ten led… Služka veškerý led shromažďuje ve vaničce vedle napajedel, jakože si to vypijeme, až budou teploty nad nulou.

     To jakože máme pít jetou vodu?

     To se asi zbláznila, ne?

     Ona za těch dvanáct let nezjistila, že pijeme pouze a jen čerstvou vodu z kohoutku ve stáji? A že je nutné tu vodu přinést nahoru na pastvinu, protože jinak je to jiná, tudíž nepitná voda?

     A jeden by řekl, že už služka musí být zákonitě zkušená, a ono prd. Budeme ji muset znovu proškolit, než nám nadobro zvlčí.

     Váš chudáček koníček

WP_20160119_007  WP_20160119_004 WP_20160119_001
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: