středa 20. ledna 2016

     Spíš sněží, než mrzne, dneska.

     Ale to určitě kvůli služce, která holčičkám odsouhlasila ježdění, a aby v rámci hodiny nezmrzla, navlíkla se tak, že by pokořila i sněžného muže. V podstatě s námi na louku šla neforemná koule, které nešlo sehnout se pro míček, když ho fena zrovna nejvíc potřebovala házet, a skutečnost, že mrzlo fakt jen sporadicky a že služce tudíž bylo spíš horko než zima, byla enormně vtipná.

     Tak třeba zítra služka dorazí v plavkách a teploty klesnou pod padesát. Anebo přidá ještě jeden kožich a bude léto, bez hlasitého čekání na březen.

     A že dneska se bude hlavně vyklusávat, abychom si my dva vybili energii. K čemu takto ohavné dedukce? Potřebujeme snad my dva vybíjet energii?

     Určité myšlenkové pochody dvounohých jsou opravdu ubohé a hlavně naprosto mimo mísu.

     Ale na louku jsme museli, přes to nejel vláček motoráček, húúúú-šššššš. A jelikož sněžilo, poměrně hustě, a hrozilo, že budeme mokří a bude nutné čekat na oschnutí, před dekováním, rozhodla služka, že pod sedlo půjdeme přikrytí, a protože borec Amík nikdy žádnou bederku neměl, tak hádejte, čí vyfasoval.

     Kdo tipoval, že moji, má pravdu a zaslouží si bod.

     Ale nic to nemění na faktu, že tohle není fér! Služka mi tu bederku koupila hlavně proto, že nesnáším, když mě deky jakkoliv tahají za chlupy, a hádejte, co dělala taková rádoby deka ze stáje, když ji na mě přivázala, aby to drželo aspoň sporadicky.

WP_20160120_007

     Ano, správně, tahala mi chlupy. A jsem z toho už fakt znechucený. Ono nestačilo, že mi to tahalo chlupy, ale oni se mi ještě k tomu navíc smáli, jakože super značková nejdražší snobská deka Eskadron kostičky, nebo tak něco, přestože všichni moc dobře věděli, že je vytažená z té jedné velké popelnice, ve které teď služka s Frostem bydlí. Která už sice popelnicí není, ale to na skutečnostech vůbec nic nemění!

     Jako blbec jsem vypadal stejně.

     Váš chudáček koníček

  WP_20160120_008 WP_20160120_011 WP_20160120_013
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: