čtvrtek 21. ledna 2016

     Mráz přitvrdil.

     A jako já bych věděl, komu spílat. Kdo jiný by si tohle měl ošéfovat než Frostovi? Co?

     Služka sice nepřestává denně zdůrazňovat, že její muž je v tom naprosto nevinně, protože on je ten s velkým, zatímco v počasí figuruje ten s malým (řeč je o písmenku M/m, samozřejmě), ale já bych zrovna jí tak úplně nevěřil. Čert ví, v čem všem je schopna figurovat, notabene když i dneska vyhnala chudinky holčičky jezdit.

WP_20160121_006

     No fakticky, v takovém marastu se šlo co?

     Klusat.

     Nesnáším klusání tam a zase zpátky. Množství sněhu tedy také žádná sláva, i když to je nakonec možná dobře, protože v případě solidní sněhové nadílky by se nám klidně mohlo stát, že se bude i cválat jakože tam a zase zpátky, což je NUDA.

     Ani ten rampouch na služce nevyrostl, jak vyhrožovala, a bohužel tentokrát jí rozdováděná čudla do řeky neskočila, takže se nekonalo ani povánoční plavání otužilců.

     Hlavně ty jejich řeči, to je dílo. To je pořád samé „zima, sakra práce“ a „mrznou mi hnáty/pracky/ksicht“ anebo „necítím už ani svůj vlastní prd“, ale prostě jezdit musejí, to si zkrátka nikdo z nich neodpustí, přestože si tím pobyt u chudáčků koníčků, tudíž i v mrazech!, prodlužují minimálně o dvě hodiny.

     A kdo to všechno musí poslouchat?

     My!

     A pak že nemáme těžký život.

     Váš chudáček koníček

WP_20160121_011  WP_20160121_010
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: