pondělí 25. ledna 2016

     Nejvíc opuštěný chudáček koníček

     Tak jako dobře, jsem ochoten akceptovat skutečnost, že voda je potřeba. A že je potřeba dostatek vody, když v našem případě činí spotřeba plus minus padesát litrů denně. A to jsme ještě v podprůměru, a jak jinak než díky mně, protože já jsem prý maskovaný velbloud.

     Což tvrdí služka, ale osobně jsem toho názoru, že pokud bych měl být velbloud, musel bych o tom něco vědět. Sice jsem toho moc nastudovat nestihl, co se týče hrbů, paznehtů a tak, ale hrubou představu mám, takže tuhle pitomost služce nesežeru.

     Ale prostě spotřeba vody je v době mrazů nemlich stejně vysoká jako v parných dnech, a přestože teploty se již pohybují kolem nuly, stejně moje blbá služka usoudila, že bude lepší naplnit všechny nádoby až po úplný okraj. Budiž, i tohle jsem ochoten přijmout, protože jde o naši vodu.

     Ale proč sakra nechali nahoře mě? Samotného? Opuštěného? Frustrovaného?

     Takže až bude služka zase pindat, že jsem nahoře lítal jako ztřeštěný, nechť si laskavě uvědomí, kdo za to může! Mohl jsem jít klidně s borcem Amíkem do stáje, jako hodný kluk v závěsu, ale ne, že prý nestíháme a bla-bla-bla, prostě výmluva vedle výmluvy. A když pak služka s Frostem přišli napřed, nahoru, a já k nim utíkal a už z dálky jsem si velmi hlasitě stěžoval na situaci, místo pochopení, lásky a mrkve se mi smáli.

     Že prý jsem trubka.

     Takže takto, přátelé, takto tedy ne. Tohle poženu výš, protože tohle už hraničí s otázkami života a smrti!

     Váš chudáček koníček

 WP_20160125_004x WP_20160125_005xWP_20160125_006x
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: