čtvrtek 28. ledna 2016

     Něco je špatně.

     Něco visí ve vzduchu.

     Něco se chystá, protože Amíkovi dnes Iva se služkou přinesly nové sedlo, jakože drezurní. A že prý to samé, co jsem já nosíval u služky v práci, protože o jiném typu sedla služka poslední dva roky nemluví, což je nechutné.

     Borec Amík se držel docela dlouho, protože jestli on něco extra nesnáší, tak sedlání, odsedlávání, zkoušení sedel a tak. O to vtipnější tudíž byla poslední návštěva paní doktorky, která ho vyšetřila, jestli nemá bolavá záda nebo cokoliv někde zablokovaného, protože výsledný verdikt kompletního prohmatání zněl „jemu nic není, on nemá jediný nález“.

     Což uvedlo v úžas všechny přítomné diváky, protože po těch mnoha letech drilu ve snaze ho různými metodami zlomit, Amíkovi po zarolování zbyly akorát dva víry na krku a víc nic. Tedy kromě zlozvyků typu „při sedlání žeru lidi“, ale služka ho za to nebije, naopak mu hlasitě a konejšivě vykládá „a přece bys mě nekousl, ty, takový miláček“ a jeho výstražné grimasy doprovázené efektním cvakání zubů ignoruje.

     Ale nové sedlo se jeví výborně, protože borec Amík viditelně natáhl krok a předvedl solidní pohyb i pod Péťou, což by normálně neudělal, i kdyby ho služka prosila na kolenou.

     Klesá mu kredit, největšímu borci ve vesmíru. Já bych lidem takhle nevyhovoval, z toho nekouká nic dobrého, natož přínosného pro nás.

     Na louce jsme měli solidní delegaci, takže obligátní čtvrthodina klusu se natáhla na třicetiminutovku a venku jsme tím pádem byli hodinu. A to bylo fajn, protože svítilo sluníčko a služka tím, že vykecávala, neměla čas nás prudit všemi těmi svými patami, špičkami, lokty a dalšími nesmysly.

     Ještě jenom aby to sedlo nebylo i mně, to bych fakt rád nebyl.

     Váš chudáček koníček

WP_20160128_006x WP_20160128_005

WP_20160128_000x WP_20160128_001x
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: