pondělí 16. května 2011

Neschopenka!

Jsem prostě báječnej a šikovnej kluk, který si umí průsery zařídit. Dvounožci mě odpoledne sice nahnali na jízdárnu, ale protože mi hřeje nálevka, makat jsem nemusel. Služka, která samozřejmě přišla až úplně poslední, dlouho dumala, z čeho to sakra mám, protože nálevka mi prohřívá po akcích typu „honíme se jako kreténi do kopce-z kopce na plné kule v hlubokém terénu“ anebo když na mě naložili sto litrů vody a musel jsem ho vynést do kopce.

Tak že prý asi včerejšek, jak se mě pokusil obskočit hřebec, protože ten váží určitě víc než sto litrů vody. Plus panický útěk z kopce, to mi nejspíš také neprospělo, protože bláto klouzalo a klopýtali jsme oba (jakože já a služka, hřebec s námi dolů naštěstí neutíkal). Každopádně super, jakákoliv neuskutečněná jízdárna je balzám na duši chudáčka koníčka!

Amík s Megy dostali dnes pouze začátečníky a chodili po obvodu, a jediný Béruš musel pracovat, nic hodného závidění. Já si užíval zasloužený klid a podělala to až potom služka, která se mi za skoro téměř celou sežranou večeři odměnila tím, že mi ten tekutý humus do chřtánu stříkla právě až po žrádle. A začíná v tom být zručná, stvůra, protože i když jsem se snažil stříkačku překousnout, ona z toho vyšla bez úrazu.

Prostě svět je nespravedlivej. Za trest si nechám nálevku hřát minimálně měsíc!

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: