úterý 17. května 2011

Sakra.
Služka mi včera obě zadní nohy izolovala do zateplováků a trenérka nám zabalené nohy ponechala i přes den, což přineslo dvě zásadní nepříjemnosti.

Zaprvé: nálevka se mi trapně vcucla, včera jsem ji přece jen naběhlou měl, ale to není zdaleka takový malér, jako zadruhé, protože zadruhé mi zateplováky brání dělat bordel. Služka mi je nasazuje tak, aby překrývaly spěnkové klouby, a s tím se děsně blbě provádějí krátké rychlostní lety do kopce-z kopce. S tímhle je lepší chodit krokem, protože při preciznějším pohybu to zkrátka a jednoduše překáží, a od stvůry služky se dalo čekat, že mi je nechá nonstop, tedy i další noc.

Je fakt odporná!

Ale faktem je, že jsme dnes nikam nemuseli. Postupně nás navštívili všichni dvounozí, včetně služky, která mě odpoledne odtáhla od stáda dřív než obvykle, že prý mi dá půlku večeře, abych tu druhou dostal spolu s ostatními, až přijde trenérka. Akorát že já jí to natřel, protože já jsem to úplně všechno sežral a jí spadla brada. A nechyběla odměna, v podobně toho hnusu, který mi vstřikuje do hltanu, ale pak jsem dostal rohlík, to je pravda.

Služka beztak přišla, aby ukojila své sadistické choutky, respektive aby se pomstila kobylce za povedenou sobotu. Postavila žrací ohrádky z elektrického lanka a Megy jí tuhle šaškárnu sežrala i s navijákem, protože jakmile uviděla kýbl, hrnula se za ním jako velká voda skrz lanko. A v momentě, kdy dostala ránu, ji vedle chytnul i Amík, akorát že Megy mnohem razantněji zpanikařila, a jak se honem snažila z ohrádky zmizet, pokusila se přeskočit přepažovací lanko, že uteče jinudy, kde samozřejmě schytala další dělovku.

Služka viditelně prožívala orgastické stavy euforie, protože trhači a zdrhači stáli vzorně v ohrádkách a ani se nehnuli, akorát že ona potřebovala do ohrádky dostat Béruš, že rozdá večeře i ostatním. Jenomže Béruš to nevychytal a šel jako vždycky šacovat mou plachtu, takže vyfasoval ránu zvenku, a jestli si služka myslela, že ho pak naláká zpátky, tak to ani náhodou. Béruš zvedl ohon, předvedl unikátní arabské chody, kterými zaháněl neexistujícího nepřítele, zatímco nám vibrovaly nožičky v ohrádkách, ale strach nikomu nedovolil zkoušet lanko obalamutit.

Takže jedna-jedna, co se týče skóre.
Ale my něco vymyslíme, nejsme žádná mejdla!

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: