sobota 13. února 2016

     Neměli bychom to přehánět, s těmi hodnými kluky. Ztrácíme tím prestiž, a to je prostě v základu špatně.

     Služka pro nás dnes poslala děti, na pastvinu. Sice ve formě přesilovky, protože byly celkem tři, tedy jedna šla se mnou, druhá s největším borcem ve vesmíru a třetí otevírala a zavírala všechny vchody a východy, kterých máme požehnaně, protože služka je v určitých ohledech fakt praštěná, ale jelikož šlo o historickou premiéru „jdeme samy pro koníky!“, mělo to adrenalinový nádech.

     Který jsme prokaučovali, naprosto. Faktem je, že služka byla v daném čase dole ve stáji a před odchodem dětí na pastvinu jim zkontrolovala mobily a poučila je o linkách 112 a 158, ale i to byla příležitost si trošku vyhodit z kopýtka.

     Ale asi jsme měkcí, po zimě. Po oné veselé příhodě, jak si borec nechtěně čichnul k zapnutému ohradníkovému lanku, služka naprosto zešílela a praktikuje na nás takové BOZP manýry, že nemůžeme prakticky nic, i kdyby šlo pouze o uprdnutí. Těžký život chudáčků koníčků.

     Ve stáji na nás spáchali takové to ohledání, jestli jsme pod dekami celiství a neporušení, když jsme týden nechodili pod sedlo, a s výsledkem služka byla spokojená, takže za sebe i borce Amíka doufám, že si z toho vezme příklad a tento osvědčený model ponechá i nadále. Jakože žádná práce, pěkně celý den na pastvině a pohoda a klídek.

     Abychom hezcí a hladcí zůstali napořád!

     Váš chudáček koníček

WP_20160213_002WP_20160213_006
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: