sobota 20. února 2016

WP_20160220_002

     Borec Amík dostal příležitost napravit si reputaci. Tedy takhle to nazvala služka, zatímco já bych si dovolil tuto klasifikaci lehce poupravit, a to na „Anetka dostala příležitost být před borcem Amíkem o krok napřed, kterou však neproměnila“.

    Prostě největší borec ve vesmíru usoudil, že včerejší koncepce není tak úplně marná, a znovu na Anetku udělal velkého koně a nasazení ohlávky zdvořile odmítl, stejně jako ostatní nabídky ke spolupráci. Anetka rychle vyčerpala škálu „o krok napřed“, aby se neřeklo, že se nesnažila, a pak telefonicky žalovala služce, že borec Amík přesun do stáje takticky odmítá, a že prý si pro borce služka dojde sama.

     A také že ano. A protože Amík je největší borec ze všech borců, přišel služce naproti, strčil hlavu do ohlávky a služka mu nemohla říct ani „ň“ a naopak ho musela pochválit, jak je děsně nejvíc hodný kluk, a co se mi tedy extra nelíbí, kápl z toho i úplatek.

     A to fakt není fér. Jak to, že já, hodný kluk, který bez vyjednávání přijdu a nechám si všechno nasadit, nedostanu nic?

     Prostě život není spravedlivý, ale tak aspoň že jsme nemuseli na jízdárnu ani na louku, protože jsme si vyšlápli hřbitov a byla to docela švanda, protože mně se strašně moc chtělo jít vepředu a hlídat bubáky. A hrnul jsem se jako velká voda, tak mě služka nechala, a dokonce si odpustila komentáře vztahující se k setkání s pejskaři, protože když ovčák panicky utíká směrem od vás, je to jasná známka hrozícího nebezpečí, a že byl všude okolo led, je vedlejší starost, přece.

     Akorát cválat jsme nemohli, právě kvůli terénu. Všude jinde se už zasévá tráva, jenom u nás se počasí nemůže rozhodnout a nic z toho neudělá správně.

     A pak nemáme mít těžký život.

     Váš chudáček koníček

WP_20160220_003x P1030164
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: