pátek 11. března 2016

     Myslím, že by se s těmi kruhy fakt nemělo přehánět.

     Existují i jiné obrazce než jenom kruhy. Třeba takové vypovídající. O jednom konkrétním bych věděl, ale nejsem si úplně jistý, zdali by jakýkoliv koník byl schopen jej vyšlapat, protože kromě čtyř ostrých hran, kdy dvě z nich jsou technicky s počtem čtyři chudinky nožičky téměř neproveditelné, daný obrazec má ještě příčku veprostřed, a to takovou, že se okrajového obrazce nedotýká, a to už je docela velký problém.

     Každopádně naši pohnutou situaci daný obrazec vystihuje naprosto přesně.

     Služka má však své období kruhové, a přestože ani jedno z našich dětí kruh na louce neudělá, protože my opravdu nejsme tak blbí, abychom šlapali do krtinců, prohlubní a jiných chudinky nožičky žeroucích úseků, nepřestává s tím prudit. Jestli doufá, že z toho někdy něco vytěží, to opravdu nevím, ale jsem si jist, že z naší strany iniciativa opravdu nevzejde.

     To jedině že by opis kruhu tvořily mrkve, ale to by se nejspíš neslučovalo s tím vším, co po nás požadují dvounožci, jakože přilnutí, shromáždění a další sprostá slova, kterým se bráníme se všech sil.

     A co se týče mrkve, tak tedy žádná sláva. Tedy ne, že by žádná nebyla, protože ona ve stáji je, já to moc dobře vím! Ale služka ani pidi kousíček nedá zadarmo a nutí mě pořád k tomu příšernému ohýbání se a natahování se a to je tak strašně ponižující, že se radost z mrkve naprosto ztrácí.

     Máme fakt těžký život.

     Váš chudáček koníček

 WP_20160311_004 WP_20160311_005WP_20160311_006
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: