pondělí 28. března 2016

     Konečně pořádné seno!

     Minulé tři balíky se nám úplně nelíbily, protože převažovala tráva z mokřin a ještě to bylo plné takového toho stonkovatého žlutokvětového plevele, kterému služka přezdívá „dráty“ a „dráty“ my nežereme. Vlastně většinu toho z inkriminovaných balíků nežereme, takže služčiny ohrané a stupidní manévry „to dožerete a nezájem“ byly několikanásobně ohavnější než obvykle. Notabene když si dáváte tu práci to všechno vyházet ze žracích beden ven, což jde poměrně obtížně, máte-li k dispozici pouze hlavu, a ona si pak přijde s vidlemi a během mikrovteřiny to všechno nahází zpátky.

     Nejnovější balík vypadá báječně. Služka s Anetkou jej otevřely již včera, protože služka denní příděl sena nechává odležet, nakropit a profoukat, abychom nekašlali. A není potřeba dodávat, že u rozdělávání balíku jsme pilně asistovali, protože asistence je nutná, aby dvounozí tu práci udělali dobře, a jak jsme v pozoru stáli za ohradníkovou páskou a monitorovali průběh akce, poznamenala služka něco ve smyslu, že chvílemi umíme vypadat jako hodní koníkové.

     Což bych si vyprosil! Protože my hodní koníkové jsme, nikoliv že tak pouze vypadáme!

     Navíc nám pak služka provedla něco neodpustitelně ohavného, protože místo sena nového jsme posléze dostali to ze včerejška odležené, profoukané a nakropené. Prostě zrada.

     Naštěstí dnes již došlo na seno nové a to je nejvíc prima. Spolu s faktem, že se opravdu pod sedlo nešlo, takže nakonec výtečně strávený den.

     Váš chudáček koníček

 WP_20160328_001x SAM_0116  WP_20160328_003x SAM_0134 WP_20160328_004x SAM_0118 WP_20160328_005x SAM_0125
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: