úterý 29. března 2016

      Jako jak jízdárna?

     Přece celou noc lilo jako z konve, sakra práce. To počasí fakt neví, jak na sebe upozornit, a když už tedy tráva pořád neroste a zima pořád prudí, tak ať z toho plynou i nějaké výhody!

     A ne že pastvina bude pořád zimní a jízdárna sjízdná. Tohle se má navzájem plně vylučovat!

     A k dovršení všeho se služkou, tedy ze začátku. Naštěstí toho moc nenajezdila, protože jí pořád někdo telefonoval a časově to dvounozí měli docela natěsno, protože po ježdění bylo nutné na pastvině dodělat akci „nový vs. starý balík“. Služka sice pronesla pár nemístných vtipů, jakože „tak shromáždíme veškeré přebrané seno, a to by bylo, aby se z něho tu jednu noc nenažrali“, ale naštěstí pro nás k uvedení do praxe nedošlo.

     Protože to jako ne, přebírat celou boží noc už minimálně dvakrát přebrané seno!

     Po služce jsem vyfasoval Terezku, tu mám moc rád, akorát by mohla tu služku trošku méně poslouchat a víc vyhovovat mně. Proč se vlastně kruhy nesmí jezdit šišatě?

     A proč se vlastně jezdí kruhy? Existuje tolik mnohem sympatičtějších obrazců, ale ne – my pořád budeme jako ty trubky střídat kruhy. A ještě ty jízdárenské, které jsou menší než ty na louce, protože na louce je zásadním požadavkem nezničit trávu, tedy nevydupat stopu, zatímco na jízdárně je kruhy stanovené napevno a nelze s nimi vyjednávat.

     Ale tak třeba ještě naprší anebo nasněží, nebo tak něco. Minimálně pro blaho nás, chudáčků koníčků.

     Váš chudáček koníček

WP_20160329_012x P1000459   WP_20160329_007x P1000450    WP_20160329_011x P1000455
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: