středa 30. března 2016

     Nejsem si úplně jistý, jestli se tohle borci Amíkovi úplně povedlo. Protože já jsem moc dobře slyšel, jak se služka s Anetkou domlouvají, že by nás dnes mohly vzít do terénu, a jakmile jde o terén, tak už takovou roli nehraje, jestli nám naordinují klusovku na hřbitov anebo cvalovku na Rozárce: hlavně že se nemusí na jízdárnu!

     Notabene když je ta mrcha pořád ještě sjízdná.

     Nicméně s kartami osudu notně zamíchal největší borec ve vesmíru, který došel k závěru, že se mu asi jít s Anetkou nechce. Já bych i šel, bez problémů, ale Anetka všechen svůj čas vyplácala na Amíka, zřejmě tentokrát nehodlala odejít z boje formou „však ona si pro tebe přijde služka, jen počkej“.

     A služka rozvrh dne nezvládla tuplem. Z práce vyběhla neplánovaně později, a jestli si myslela, že to pivo s Kibickou v pohodě stihne, tak díky Amíkovi bylo nad slunce jasné, že ani omylem, protože to by musela mít v zadní části těla raketu anebo naši terénní práci smrsknout do patnácti minut.

     Sice za námi nahoru na pastvinu přiběhla poklusem, což byla podívaná za všechny prachy, ale nakonec plán dne stornovala, čemuž vydatně napomohl neméně vydatný déšť.

     A že dneska asi nic.

     Hurá!

     Spravedlnost možná fakt existuje.

     Váš chudáček koníček

WP_20160330_001x P1000464WP_20160330_002x P1000465
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: