pondělí 4. dubna 2016

     Jako jak zase gogue?

     Co má tohle znamenat?

     Typický příklad jak to dopadá, když služce prokážete dobrou vůli. Jako bílý ultra pitomec jí vyjdu v těch jejích nesmyslných a trapných požadavcích vstříc a že tedy ano, že projevím dobrou vůli a přijmu přilnutí i snížení šíje, nechám se občas ohnout víc, než je bezpodmínečně nutné, a v rámci zachování vlastní důstojnosti zkusmo vyklenu hřbet.

     Prostě abych měl od ní klid, protože ona je jak posedlá a nedá a nedá s tím vším pokoj.

     A ona si teď drze vyrukuje s tím, že je škoda, abych podobně nešlapal i pod dětmi, a že prý aby se holčičky se mnou nemusely tolik prát, tak že budu nosit gogue trvale.

     Pro dobrotu na žebrotu. Neříkal jsem to, že se to obrátí proti mně?

     A přitom jsem gog ve stáji nezahlédl už pekelně dlouhou dobu, že to třeba sežraly myši nebo tak něco. Ale bohužel ne, protože služka má mučidla schovaná, a hned zkoušela, jestli mi je a že ho budou dostávat jen děti, abych se s nimi netahal proti ruce, a že ona prý bude i nadále jezdit bez udělátek.

     A to mě jako má uklidnit?

     To prostě není spravedlivé. Borec Amík otěž dětem vytrhává naprosto sprostě, a také nosí Thieldelman udělátko jen někdy, většinou když škubne a dítě vyletí ze sedla a přistane mu mezi ušima; jinak se služka snaží, aby to měl zapnuté co nejméně často.

     A já bych měl gog nosit furt, pod dětmi?

     Přestává se mi to líbit. Tedy ne, že by se mi to někdy líbilo, ale tohle už překračuje meze, protože s gogue se dost špatně dělá krk na jelena, a to není fér. Jak má potom chudáček koníček monitorovat bubáky?

     Hlavně ty vzdálené deset kilometrů daleko?

     S nevyvráceným krkem těžko.

     Bohužel přes služčin stupidní nápad nejel vlak, a tak jsme na louku museli, já jako největší trapák s gogem. A že mě pak služka strašně moc chválila, jak jsem pěkně chodil i pod Péťou, mě fakt nedojímá a ať si trhnou nohou, ona i gog!

     Váš chudáček koníček

  WP_20160404_003x P1000692 WP_20160404_004x P1000693  WP_20160404_006x P1000696WP_20160404_008x P1000701
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: