pondělí 11. dubna 2016

     Jako jak, makat zase a znovu hned v pondělí?

     To jim to minule nestačilo?

     Služka se namouduši zbláznila, a to jakože už úplně. Přece pondělí je pondělkem proto, aby bylo možné načerpat síly po víkendu a zároveň se psychicky připravit na úterý, které má sloužit k tomu, že se komplexně smíříme s faktem, že ve středu se pod to pitomé sedlo asi už fakt půjde.

     Ale tohle?

     Tohle už je vážně moc.

     A služka je pěkná lhářka! Protože jak se ve čtvrtek hlasitě a dojatě loučili s loukou, jakože už po ní nebudeme šlapat, aby tráva mohla v klidu a míru růst, tak hádejte, kam jsme dnes šli pracovat!

     Ano, správně, na louku.

     Akorát že ne tam, kam jsme chodili doteď, protože tam tráva lehce sešlapaná je, a služka že zkusíme jiný cíp louky, abychom náš bývalý plácek už nedevastovali a blablabla, spousta keců, vždyť to znáte. Jenomže v tom jiném cípu se nám vůbec nelíbilo, všechno tam žralo nejen Finy, ale i Amíky, Nory a Švédy, a že tam chodit nechceme a nebudeme a tečka. Protože tam žádný náš osvědčený a prověřený velký kruh nebyl!

     Tedy ne, že bych na velkém kruhu kdovíjak lpěl, to vůbec, ale na našem předešlém místě už jsme měli hrubou představu, co a jak, a nové pracoviště jsme prostě a jednoduše nepřijali.

     Služka nakonec rezignovala, a že ještě zkusíme popojít, ale jestli čekala, že popojdeme o padesát metrů dál a jako mávnutím kouzelného proutku se změníme v nejhodnější koníky v celé širé galaxii, tak to se šeredně spletla.

     Je blbá.

     A prolhaná.

     Váš chudáček koníček

WP_20160411_002x P1000769WP_20160411_001x P1000767WP_20160411_005x P1000778
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: