sobota 30. dubna 2016

     Počasí se spletlo, protože dnes svítilo sluníčko a teploty se vyšplhaly na neuvěřitelných a koncem dubna těžce pochopitelných hodnot, a to nad plných patnáct stupňů!

     Jsme z toho konsternováni, a to tak že hodně. I mouchy jsou tak zblblé, že nás neberou útokem, a přitom by dávno mohly.

     Deky jsme na sobě naštěstí přes den neměli, protože služka si včera večer náhle a velmi uvědoměle uvědomila, že oni dva brzy ráno s Frostem odjíždějí pryč a děti míří ve stejnou dobu na pochoďák, a že tudíž není nikoho, kdo by nám sundal a do stáje odnesl deky.

     Ano, čtete správně. Než aby se obětovali a za tmy za námi pospíchali, tak zvolí pro ně pohodlnější metodu. Líná cháska to je! Jako ne, že bychom ty deky v noci potřebovali, protože já mám stále ještě zimní srst, ale z principu by se prostě tento přístup potrestat měl.

     A to razantně.

     Nicméně právě ona skutečnost, že Frostovi hned ráno sbalili fidlátka a vyrazili fandit koníkům dostihovým, nám zajistila pohodový a příjemně strávený den. A to i přes fakt hrozby pálení čarodějnic, protože služka s Frostem se včera domlouvali, že by se mohlo na pastvině spálit vloni na podzim sesbírané dříví a v rámci toho někoho upálit, ale časová nezpůsobilost tyto plány pohřbila v základech.

     A tak jsme večer dostali večeři a zbytek posledního balíku sena minulé zimy a žádná mord-moniqa se nekonala.

     Jsme náramně zvědavi, jak služka vysvětlí trávě, aby rostla pořádně, když už nahoře nemáme seno. Protože o zásobách sena ve stáji služka prohlásila „jedině přes mou mrtvolu“, a to velmi krvelačně.

     Její problém.

     Váš chudáček koníček

WP_20160430_001x WP_20160430_002x  WP_20160430_004x WP_20160430_005x
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: