pondělí 2. května 2016

     Hned v pondělí jízdárna?

     To služka nemá aspoň trošku fantazie?

     Nebo ochoty učit se novým věcem a přizpůsobovat se moderním trendům?

     Vlastně nejlépe z toho všeho dnes vyšel největší borec ve vesmíru, protože jemu stačí kopytem ukázat na jeho HS a všichni okamžitě začnou tokat a chodit kolem něj v rukavičkách. Což není fér! Protože kdybych já hned při zahajovacím uvolňování vyrukoval s takovouto přehlídkou dupání a mlácení hlavou (kam se hrabe heavy metal!), byla by z toho minimálně přednáška o slušném chování a sankce navrch.

     Ale Amíkovi se tohle nedělá. Amíka všichni politují, že je dnes fakt vedro, že se asi mění tlak a že mu jeho extrémně citlivý trojklanný nerv opravdu nezávidějí, vzhledem ke všemu, co borec během deseti minut pokusů o jízdárenskou práci předvedl. A já to všechno musel oddřít za něj, protože Péťa ještě není natolik vyježděná, aby si s jeho záchvaty nespokojenosti poradila dle služčiných regulí.

     Služka totiž Amíkovi nadržuje, naprosto nestoudně! Když Amík mlátí hlavou po vzoru epileptiků a vypadá, že každou vteřinu vyletí z kůže, chlácholí jej a nikdo na něho nesmí zvýšit hlas, ani jej jinak trestat. Pouze holeň a snaha vyjít mu vstříc, a když to jo nepůjde, tak ho nechat být.

     Proč se tyto metody neuplatňují i u bílých koníků?

     Tohle je jasná diskriminace!

     Váš chudáček koníček

WP_20160502_005x P1520950    WP_20160502_004x P1520949 WP_20160502_003x P1520944
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: