čtvrtek 12. května 2016

     Váňov, naštěstí, dneska.

     Jakože pro služku. Protože tím pádem odpadla nejen ona po Váňově, ale i Danilon, a také i mazání mojí chudinky šlachy ohybače a rovněž potupné muset do stáje sám a pak stát sám ve vodě, minimálně dvacet minut.

     A to mě měla dnes přijet ostříhat Karolína, majitelka rovněž bílého koníka, se kterým jsme před lety v několika soutěžích startovali coby soupeři. Naštěstí pro mě nakonec opravdu začalo pršet, což korekce mé stále ještě zimní srsti odložilo na příští týden, a kromě toho se pořádně natáhla i tráva.

     A nejen ona, protože plevele a kopřivy zvětšily objem trojnásobně, z čehož má služka jistě nepopsatelnou radost, protože i ona si tím kopáním a hrabáním jízdárny rozbolela karpály a na rozdíl ode mě je chromá na obě přední.

     I když vlastně já už nejsem, moje nožička je už v pořádku. Což jsem dnes ne zrovna inteligentně ukázal na pastvině, když jsem si střihl galop z kopce dolů a ještě jsem stíhal vyhazovat. Ono totiž jak jsem baštil ten Danilon v müsli, tak to bylo poměrně energetické müsli, jenomže když nic jiného služka ve stáji neměla, nezbylo jí než mi přidat právě tohle.

     Spillers totiž žeru, poměrně stejně efektivně, jako Spillers žere obsah služčiny peněženky. A tak to má být!

     Váš chudáček koníček

 WP_20160512_001x WP_20160512_003xWP_20160512_002x
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: