středa 18. května 2016

     A nedá s tím pokoj, služka jedna zatracená. Je těmi závody naprosto posedlá a zřejmě neznám nic děsivějšího, než když je zrovna ona čímkoliv posedlá.

     A to mám dnes prosím narozeniny!

     Koneckonců služka dostala děsně vynadáno, od holčiček, že prý jak je možné, že nemám dort, že všichni koníkové, kteří se mihnou na FB, mají dort a že tohle od služky opravdu není pěkné!

     Dobrá práce.

     Konečně také někdo spílá služce, nikoliv pouze nám dvěma. Na dortu jako takovém nebazíruji, mnohem víc bych ocenil vagón mrkve, ale už jen ten pocit, že se vás někdo zastal, ten je opravdu k nezaplacení.

     Bohužel pod sedlo jsme museli, nezávisle na mých narozeninách. Dalo by se polemizovat, jestli je taktické v sedmnácti letech pracovat, jenomže borec Amík na sklonku září oslaví devatenáctiny a mé případné alibi tudíž ztrácejí význam.

     Hlavně borec Amík se tak nechová! Jakože má už svůj věk a naprosto jiné starosti než šaškovat na jízdárně a nechat sebou manipulovat. I když pravdou je, že dnes jsme oba byli opatrní, co se týče požadovaných výkonů, a v mém případě se na tom velkou měrou podílelo i to, že služka nejdřív vykopávala kamení a drny, než na mě sedla.

     A to se pak mnohem lépe provádí opozice, když je vyplivaná dřív, než vůbec vezme do ruky otěž, a za sebe upřímně doufám, že po mém dnešním výkonu dojde milá služka k názoru, že lepší bude ty závody rovnou odpískat.

     Tedy pokud v hloubi své černé duše netouží po ostudě, protože v tomhle případě jí milerád vyjdu vstříc. A cval na levou ruku bude příslovečná třešnička na dortu!

     Váš chudáček koníček

 WP_20160518_004 WP_20160518_014
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: