pondělí 23. května 2016

     Počasí má grády.

     Počasí naprosto přesně odhadlo, kdy udeřit, protože kdy jindy je naprosto ideální začít lít jako z konve, než týden před závody?

     Služce tuhle situaci naprosto nezávidím, protože ta se kvůli kritickému suchu neodváží proti dešti ani ceknout. A jestli bude opravdu pršet až do neděle, a to velmi vydatně, tak má asi smůlu, co se týče její nejnovějšího plánu, který obsahoval položky „osvěžit paměť ohledně cviku zastavit stát a následně pracovním klusem vpřed“ a „přechod z klusu do kroku neznamená vytáhnout si otěž a podrbat si hlavu o nohu“.

     A to bych se klidně hádal, že ano. Služka by si měla laskavě uvědomit, že já jsem koník našich holčiček. A pokud pod holčičkami provádím přechody tak a krok onak, měla by to respektovat, místo aby mě nutila do svých trapných a dávno neplatných inovací.

     Bohatě stačí, že jsme celý minulý týden šaškovali na stěnách, jakože na obvodu, abych aspoň po části těch dlouhých chodil rovně, tedy v rámci možností. Což byla mimochodem pěkná nuda, to asi nemusím zdůrazňovat.

     Borec Amík měl dnes skákat, a dle hustoty deště těžko dopředu soudit, jestli bude mít v následujících dnech kde. I když služku tohle úplně netrápí, protože Amík pracoval od začátku roku bez přestávky a natrénováno má dostatečně, takže vrásky služce dělá opravdu jen moje sobotní drezura.

     Inu, odkládat tréninky dle modelu „ještě je čas, ještě je pořád čas“ se nevyplácí.

     Tedy vyplácí, nám, chudáčkům koníčkům. Tohle prostě služka organizačně prokaučovala!

     A vůbec, vůbec, vůbec se jí nesmějeme. Ani trošku!

     Váš chudáček koníček

WP_20160523_001x P1530855 WP_20160523_001x P1530853
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: