sobota 28. května 2016

     Lije jako z konve.

     Vůbec se nesměji. Vím, koníkové se smát neumějí, ale já jsem virtuální star, takže se můžu i smát a tohle nás všechny pobavilo nesmírně. Moc hezky služce zmokla jízdárna a moc hezky služka zmokla sama, když nám sekala trávu, abychom si měli v noci čím cpát pupky.

     Pravdou je, že jsme zmokli tak nějak všichni. Služka předpověď počasí zkoumala velmi bedlivě, vypadala u toho děsně fundovaně a tvářila se jako ředitelka zeměkoule, ale jestli si myslela, že to přesně trefí, tak netrefila. A tudíž když jsme míjeli promáčenou jízdárnu, já s Anetkou a Amík s Ivou, mrholení se změnilo v totální průtrž, a protože jsme na vycházku kvůli zítřejším závodům museli, nebylo před deštěm úniku.

     Tedy pro holky, protože já měl bederku a celkově nám byl liják ukradený, koneckonců jsme pastevní koníkové a jsme zvyklí i na horší. To spíš Anetka měla obrovský problém, a to se služkou, protože jakmile služka zjistila, že Anetka vyrazila jezdit jen v mikině, přestože ve stáji měla nepromokavou bundu, bylo zle. Pár vteřin to vypadalo, že konzervy pro psy budou nakonec z Anety (předložka před krb asi spíš ne, protože Anetka má pro tyto účely málo hustou srst), a že jestli bude zítra Anetka nemocná, že si do konce roku za trest nezazávodí.

     Což vůbec není špatná idea! Měli bychom dát s Amíkem hlavy dohromady a ukout pikle. Protože kdyby se nám podařilo Anetku ukecat, aby zítra sehrála nachlazení, budeme mít minimálně do konce roku svatý klid!

     Tedy pokud služka mezitím nenahrabe jiné závodů chtivé děti, stát se bohužel může všechno.

     Já se mohu utěšovat faktem, že zítra opravdu nikam nejedu, ale představa, že budu minimálně půl dne sám a opuštěn, ta vůbec pěkná není.

     A pak že nemám těžký život!

WP_20160528_001x P1020077
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: