úterý 31. května 2016

     Pouze a jen díky mně se dnes vůbec nic nedělo a všichni přítomní by mi měli poděkovat. A klidně i zatleskat, když na to přijde.

     Tedy i borec Amík, byť je největším ve vesmíru svého druhu.

     A řeči, že borec má na volno nárok, protože byl v neděli na závodech, ty ať si služka nechá pro sebe, protože na tyhle její alibistické výmluvy není nikdo zvědav. Co je tak těžkého pochopit na skutečnosti, že jsme dolů do stáje vůbec nešli hlavně proto, že jsem čerstvě napravený od paní doktorky?

     Protože kdyby mi býval byl odešel Amík, dělal bych bordel, což je nežádoucí, stejně jako je nežádoucí, abych teď chodil z prudkého kamenitého svahu.

     Věčná škoda, že mě nenapadlo tu sympatickou paní doktorku požádat, aby mi přesně tohle naordinovala minimálně na rok, nikoliv jen na tři dny. Tak příště.

     A protože opět začíná pršet, museli mi nahoru deku přinést, a to vlastním pohonem, vážení a milí dvounožci. Žádné „to si pěkně koník vynese sám, když je to jeho deka“! Ne že bych řičel blahem, z deky, protože deka je vopruz, ale služka striktně trvá na tom, že moje svalovina teď bude v suchu a tečka, a proti jejím trapným tečkám není odvolání ani u nejvyššího soudu.

     Prostě mám těžký život a mrkev nikde. A to jsem včera regulérně trpěl!

     Váš chudáček koníček

WP_20160531_002x WP_20160531_001x
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: