čtvrtek 4. srpna 2016

      Vidím.

     Ale naštěstí ráno přijel kovář, což mi automaticky vystavilo neschopenku minimálně na 48 hodin, a to i přes fakt, že už mám zase klíny, na předku. Služka z toho vzdychala blahem, když je pan kovář přibíjel, jako kdyby chudinka nožička měla vyšší rank než chudinka vočičko.

     Mám těžký život.

     Kování bylo celkově vtipné, protože co čert nechtěl, majitelka Amíka nebyla doma a pan kovář neměl držiče nožiček, takže služka si musela na hodinu a půl odskočit z práce, a jak přiběhla přímo z kanceláře, její strach z ušpinění byl naprosto na místě. Ale mohla s tím počítat dopředu a vzít si na Amíka tmavé kalhoty a na mě světlé, aby nebyly vidět chlupy a bláto, a obava z pošlapání těch směšných lehkých botiček také nebyla marná, i když ty jí nakonec podupal pan kovář, já a Amík jsme v tomhle byli naprosto nevinně.
Odpoledne přiklusaly Anetka s Terkou, a protože obě potřebují trénovat s Amíkem, na sobotu, tak já jsem vyvázl bez doteku práce, a to je prostě parádní. A zatímco jsem si pečlivě vybíral, co všechno na jízdárně spasu, největší borec ve vesmíru musel šaškovat na kruhu, a protože jsem snaživý, chvílemi jsem se k nim přidával. Akorát že služka místo aby ocenila mou spoluúčast, tak mi spílala, že prý v protisměru to fakt není to úplně pravé ořechové, ale já jsem si jistý, že vše vidí zbytečně negativně.

     A chudinka očičko, moje?

     Nateklé už jen trošku, bohužel, a že prý spíš asi hmyzí píchnutí do víčka než vnitřní problém. Což je prý pořád ta lepší varianta, s čímž bych tak úplně nesouhlasil, protože jakékoliv bebíčko chudáčka koníčka je velmi závažná záležitost a všichni by k tomu takto měli přistupovat.

     Takže podruhé: mám těžký život!

     Váš chudáček koníček

WP_20160804_000 P1550832  WP_20160804_000 P1550838
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: