pátek 5. srpna 2016

     Pozdě, milé počasí, pozdě!

     Čtyřhodinový liják typu „konev hadr“ měl přijít v pondělí ráno, nikoliv den před závody!

     Notabene když máte kvůli oteklému očičku na hlavě masku, ve které když se pořádně vyválíte v blátě, tak pak opravdu nic nevidíte, protože bahýnko v té umělohmotné síťovině trapně zaschne.

     A tak služka hned ráno vyslala k majitelce Amíka instrukci „masku ne“, aby hodinu poté přišla Anetka s mastičkou, která mi očičko promazala a masku nasadila.

     Prostě služka to má naprosto debilně zorganizované a měla by se nad sebou pořádně zamyslet. A ideálně víckrát, jednou to evidentně nestačí.

     Nicméně na jízdárně je dopad počasí konečně vidět, v některých částech by se daly chovat rybičky a vepředu sázet brambory. Služka nechtěla nic riskovat, před závody, takže největší borec jízdárnu po obvodu obkroužil celkem desetkrát, z čehož hluboké části krokem a relativně klusu obstojné klusem, kdy se Anetka s Terkou spravedlivě prostřídaly a že se holt uvidí zítra.

     Nevím, co se uvidí zítra, ale já z představy, jak budu převážnou část dne zavřený ve stáji, blahem rozhodně neřvu. To se to pitomé počasí nemohlo činit dřív?

     Váš chudáček koníček

 WP_20160805_002 WP_20160805_001
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: